چرا دی اجرت؟

دی اجرت : اولین و سریع ترین سامانه خرید و فروش طلای دست دوم

موضوع به سال‌ها پیش برمی‌گردد. وقتی من پسری ۱۵-۱۶ ساله بودم؛ مادرم قصد داشت طلاهایش را بفروشد و پول آن را روی پس‌انداز پدرم بگذارد تا با هم بتوانند خانه‌ای در وسط شهر بخرند. او تمام طلاهایش را برای فروش آماده کرده بود (به جز انگشتری که پدرم آن را به عنوان حلقه ازدواج برایش گرفته بود). هنوزم چهره مادرم در خاطرم هست، انگار نمی‌توانست از طلاهایش دل بکند. امّا به هر حال برای او خانه مهم‌تر از طلاهایش بود. وقتی پدر و مادرم طلاهای خود را به طلافروشی برای فروش بردند، من هم باهاشون بودم؛ طلا فروش برای خرید طلا، شرایطی را گفت که اصلاً به نفع ما نبود. طبق گفته‌های طلافروش، کلی از قیمت طلاهای ما کم می‌شد و این یعنی یک قدم دور شدن از خرید خانه، یعنی رو زدن به دیگران برای جور کردن بقیه پول. طلافروش گفت: ابتدا نگین‌های طلاها را درمی‌آورم و بعد آن‌ها را وزن می‌کنم. همچنین گفت: قیمت خرید طلای دست دوم چند هزار تومان پایین‌تر از قیمت روز طلاست! پس از آنکه مطمئن شدیم همه‌ی طلافروشی‌ها با همین شرایط طلا می‌خرند؛ بالاخره پدرم طلاهارو فروخت؛ اما ناراحتی از چهره‌ی آنها پیدا بود چون از قیمتی که طلاها را فروختند ناراضی بودند. بزرگتر که شدم من هم پا به عرصه زرگری گذاشتم و به کسب تجربه در این زمینه پرداختم. برای خودم کسی شدم. متوجه شدم اگر دست واسطه‌ها را کوتاه کنیم، می‌شود طلاها را به قیمت خوبی هم خرید. چراکه غالباً مغازه‌های طلافروشی، واسطه‌ای هستند برای خرید طلای دست دوم از دست مردم! همین شرایط را بارها و بارها تجربه کرده‌ام. از این ماجرا خیلی سال می‌گذرد. امّا امروز با آمدن تکنولوژی، تصمیم گرفتیم بدون واسطه خریدار طلاهای دست‌دوم باشیم تا هر کسی به هر امیدی که می‌خواهد طلای خود را بفروشد، دیگر احساس نکند که طلایش هنگام فروش کم ارزش شده است. بدین صورت سایت دی‌اجرت را طراحی کرده‌ایم تا بتوانید به شیوه آسان، لذت بخش و امن طلای خود را بفروشید. و امّا چرا دی‌اجرت؟

چرا دی اجرت

شما که می‌خواهید طلای خود را بفروشید به طور حتم برای پول آن برنامه‌ای دارید و بزرگ‌ترین دغدغه شما این است که طلای خود را به بیشترین قیمت بفروشید تا پول بیشتری گیرتان بیاید. همچنین از فروختن طلای خود در کوتاه‌ترین زمان، لذّت بیشتری می‌برید و مطمعناً دوست ندارید خود را درگیر نوسانات قیمت بازار کنید و یا اینکه از این مغازه به آن مغازه بروید تا خریداری که پول نقد دارد را پیدا کنید، چراکه وقت شما طلاست بهتر است آن را صرف فروش طلا در این مغازه و آن مغازه نکنید، یادتان باشد شما لایق بهترین ها هستید.

ما با تیم حرفه‌ای، سایتی ساده و دقیق طراحی کرده‌ایم. کاربری این سایت بسیار آسان و متناسب با همه افراد جامه است. شما به راحتی هنگامی که روی مبل لمیده‌اید و در کنار همسر و فرزندانتان هستید، می‌توانید در فرم صفحه اصلی سایت، وزن طلای خود را بنویسید و قیمت کل طلای خود را به طور لحظه‌ای مشاهده کنید. این حق شماست که بدانید طلای شما قبل از فروش چقدر قیمت دارد. یک برآورد هزینه به شما کمک خواهد کرد در روند تصمیم‌گیری خود یک مرحله پیش بیوفتید. در کنار این فرم جادویی، دانستنی‌ها و اطلاعاتی در سایت وجود دارد که شما را در حرکت رو به جلو هدایت می‌کند و شما می‌توانید به راحتی خوشتیپ‌تر و شیک‌تر به نظر برسید. همچنین در این سایت خبرهایی راست و دقیق از پیرامونمون و به دور از هرگونه جناحی می‌گذاریم که قطعاً حال شما را بهتر می‌کنند.

در ادامه با دیگر خدمات تیم دی‎اجرت و مزایای آن بیشتر آگاهی پیدا می‎کنید.

از کیف قاپ ها در امان بمانید

نگران کیف قاپ‌ها نـباشید

برای رفت و آمد خود فکری کرده‌اید؟ چگونه طلای خود را حمل می‌کنید؟ حتماً نگران سارقانی که در بین راه وجود دارند، هستید. نگران نباشید. با سامانه اینترنتی دی‌اجرت در هر ساعتی از شبانه‌روز بدون هیچ نگرانی و با امنیت می‌توانید طلاهای خود را بفروشید. تیم دی‌اجرت بیمه است و از نظر امنیتی فکر همه جا را کرده است، پس در هنگام خرید و فروش، نگران امنیت نباشد.

فرم محاسبه قیمت طلای دست دوم

بدون ثبت‌نام، قیمت طلای خود را محاسبه کنید

با دی‌اجرت می‌توانید در هر زمان و مکان از قیمت طلاهای با ارزش خود با خبر شوید، به این صورت که در سایت دی‌اجرت فرمی بسیار ساده طراحی کرده‌ایم که کار کردن با آن بسیار راحت و لذّت بخش است، شما می‌توانید با استفاده از این فرم قیمت به‌روز طلاهای خود را محاسبه کنید و از قیمت سرمایه‌های زیبای خود آگاه شوید. برای آشنایی بیشتر می‌توانید به صفحه “چگونه قیمت طلای خود را بدست آوریم؟” مراجعه کنید. توجه داشته باشید که اگر حتّی طلای خود را به ما نفروشید، ماشین حساب دی‌اجرت باعث می‌شود که کمتر از قیمت واقعی، طلای خود را نفروشید و سرتان کلاه نگذارند.

بالاتر از طلافروشی ها از شما طلا می‌خریم

بالاتر از طلافروشی‌ها، می‌خریم

ما چون واسطه‌ها را حذف کرده‌ایم و با کارگاه‌های طلاسازی کار می‌کنیم. با قیمت بالاتری، طلای شما را می‌خریم. طلافروشی‌های دیگر اگر با قیمت ما، طلای شما را خریداری کنند، ضرر می‌کنند، مگر اینکه طلای شما را آبکاری کنند و به‌عنوان طلای نو، پشت ویترین قرار دهند. این نوع کار طلافروش‌ها پسندیده نیست و خلاف قانون است. اگر فرض کنید که چنین چیزی هم باشد، مغازه طلافروشی، هر نوع طلایی را نمی‌خرد. برای اینکه مطمئن بشوید که ما به بالاترین قیمت، طلای شما را می‌خریم، لازم هست برای بار اول فقط بار اول، به مغازه‌های طلافروشی محل خودتان یا بازار تهران بروید و قیمت آن‌ها را بشنوید. ما خیلی خوشحال می‌شویم، بدانیم که قیمت آن‌ها چقدر بوده است. به راحتی با ما تماس بگیرد و بیان نمایید.

جیبتان را پر از پول کنید

حسابتان را در لحظه، پُر پول می‌کنیم

تیم دی‌اجرت خواب ندارد و در هر ساعت از شبانه‌روز همراه شماست پس اگر تمام پس‌انداز خود را هم طلا خریدید، در مواقع ضروری نگران نباشید. شما درخواست خود را در دی‌اجرت ثبت کنید و در اسرع وقت با تیم پشتیبانی با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهد. همچنین شما می‌توانید از طریق سایت نیز سوالات خود را درباره طلا و جواهرات بپرسید تا کارشناسان دی‌اجرت به سرعت به شما پاسخ بدهند. علاوه بر آن می‌توانید به صورت تلفنی با تیم دی‌اجرت مشورت کنید.

با آسودگی با دی اجرت مشورت کنید

با آسودگی خاطر با ما مشورت کنید

طلا از دو جهت با ارزش است چرا که هم فلز پر استفاده و مرغوبیست و هم خانم‌ها دیوانه‌وار آن را دوست دارند. از نظر ما این زنان هستند که فلز طلای با ارزش را ارزشمندتر می‌کنند! پس بسیار باید حواستان به سودجویان و سواستفاده گران در هنگام خرید و فروش طلاجات پر رزق و برق باشد. از همین رو تیم دی‌اجرت اینجاست تا به کسانی که تجربه کافی در خرید و فروش طلا را ندارند کمک کنند تا بتوانید با امنیت و با اطمینان طلاجات مد نظر خود را بخرید یا بفروشید. با خیال راحت با ما تماس بگیرید.

بی واسطه از شما طلا می خریم

با حذف واسطه‌ها قیمتی باور نکردنی می‌دهیم

شما هم فکر می‌کنید با فروختن طلا ضرر می‌کنید؛ شاید به خاطر همین است که غالباً خانم‌ها در هنگام فروش طلای خود غمگینند! هر کدام از ما که تا به حال طلای خود را فروخته‌ایم خوب می‌دانیم طلا فروشان، طلای ما را حداقل چندین هزار تومان از قیمت واقعی طلا پایین‌تر می‌خرند؛ ما در دی‌اجرت طلاهای شما را بالاتر از قیمت خرید مغازه طلافروشی می‌خریم. ما با حذف واسطه‌ها و ارتباط مستقیم با کارگاه‌های طلاسازی، قیمت باورنکردنی به شما پیشنهاد می‌دهیم.

روی کاناپه خود لم دهید و طلایتان را معامله کنید

روی کاناپه خود لَم بدید و طلای خود را معامله کنید

شما برای فروش طلای خود به کجا می‌روید؟! به طلا فروشی! برای رفت و آمد خود فکری کرده‌اید؟ چگونه طلای خود را حمل می‌کنید؟ نگران نباشید. با سامانه اینترنتی دی‌اجرت در هر ساعتی از شبانه‌روز بدون هیچ نگرانی و با امنیت می‌توانید طلاهای خود را بفروشید. دی اجرت پس از هماهنگی با شما به محل می‌آید و پس از بررسی طلایتان بلافاصله پول طلایتان را به حسابتان واریز می‌کند. برای آشنایی بیشتر با نحوه تحویل طلاجات شما مقاله “ارسال طلا به دی‌اجرت چگونه خواهد بود؟” را بخوانید.

در نوسانات بازار طلای شما را خریداریم

در نوسانات بازار، طلای شما را می‌خریم

همیشه در نوسانات قیمت طلا و دلار هیچ فروشنده‌ای حاضر به خرید و فروش اجناس نیست. حتی فروشنده رب! چه برسد به طلافروشان!! تیم دی‌اجرت در نوسانات بازار طلا، باز هم خرید طلا دارد چراکه واسطه و دلال طلا نیست. در واقع در هر زمان که شما بخواهید و نیاز به پول داشته باشید تیم دی‌اجرت آماده برای خرید طلای شما طبق مظّنه همان روز و ساعت است. حتی در این نوسانات خیالتان بابت قیمت راحت باشد. چرا که اگر در طول فرآیند ۲ ساعته، قیمت طلا افزایش داشته باشد، ما با قیمت افزایش یافته، طلای شما را خریداریم و امّا اگر قیمت طلا کاهش یابد، ما با همان مظّنه‌ای که در پیش فاکتور بیان کردیم، طلای شما را خواهیم خرید.

وقتتان را به طلا تبدیل کنید

وقتتان را به طلا تبدیل کنید

امروزه اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار کم شده است. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند. دی‌اجرت خوشحال هست که کمکی در زمینه به شما می‌کند

بدون اینترنت هم طلا میخریم

بدون اینترنت هم، طلا می‌خریم

راه‌های ارتباطی با تیم دی‌اجرت محدود به اینترنت نیست علاوه بر سایت دی‌اجرت، ایمیل، شبکه‌های اجتماعی، شما در صورت نداشتن دسترسی به اینترنت از طریق پیامک، تماس تلفنی نیز می‌توانید روند فروش طلای خود را پیگیری کنید. همچنین به صورت حضوری هم می‌توانید از خدمات دی‌اجرت استفاده کنید.

در دی اجرت تمام خدمات رایگان است

تمامی خدمات رایگان است

در دی‌اجرت تمامی خدمات ما مانند مشاوره در خصوص خرید و فروش طلا و محاسبه قیمت طلا با استفاده از فرمی که در صفحه‌ی اصلی سایت قرار دارد رایگان است همچنین از طریق سایت دی‌اجرت نیز می‌توانید به مقاله‌ها، یادداشت‌ها و داستان‌های جذّاب و آموزنده‌ای که از باتجربگان بازار طلا گردآوری کرده‌ایم بهرمند شوید و از تجربه آن‌ها در کارهای خود استفاده کنید.

دکمه بازگشت به بالا