اخبار

۳ کیلو شمش طلا در قطار

پلیس سوئیس به‌دنبال مسافر فراموشکاری که ۳ کیلو شمش طلا را در قطار جا گذاشت

چهارشنبه ۹۹/۰۳/۲۸ ، (دی‎ اجرت): طبق گفته مقام‌های سوئیسی، این بسته سه کیلویی حاوی شمش‌های طلا در واگن قطار راه آهن فدرال سوئیس در مسیر شهر سنت گالن در شمال شرق این کشور به لوسرن در مرکز سوئیس در اکتبر گذشته پیدا شد.

در اطلاعیه‌ای که منتشر شده است آن‌ها تاکید کرده‌اند که صاحب این شمش‌ها پنج سال فرصت دارد تا سراغ بسته گمشده خود را بگیرد.

مقام‌های سوئیسی در بیانیه‌ای که در روزنامه محلی لوسرن کانتون منتشر کردند گفتند که با وجود «تحقیقات گسترده» صاحب این بسته با ارزش شناسایی نشده است.

پس از آنکه مقامات نتوانستند مسافری که این شمش‌های طلا را جا گذاشته است، پیدا کنند، این بسته به ارزش ۱۸۲ هزار فرانک سوئیس (۱۹۱ هزار دلار آمریکا) از سوی دادستانی عمومی سوئیس ضبط شد.

با توجه به تحقیقات و بررسی‌های چند ماهه، هم اکنون مقامات سوئیسی می‌خواهند شانس خود را برای پیدا کردن صاحب این طلا‌ها با اطلاع رسانی و انتشار اطلاعیه بسنجند. ( جلوی تورم را چگونه بگیریم: برای خواندن این خبر اینجا کلیک کنید. )

در اطلاعیه‌ای که منتشر شده است آن‌ها تاکید کرده‌اند که صاحب این شمش ها پنج سال فرصت دارد تا سراغ بسته گمشده خود را بگیرد.

انتهای خبر

منبع: پارسینه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا