اخبار

به‌روزرسانی کدهای تولیدی مصنوعات طلا

لزوم به روزرسانی اطلاعات تولیدی دارندگان کد استاندارد طلا

چهارشنبه ۹۸/۱۰/۰۴ ، (دی‎ اجرت): سازمان استاندارد از همه تولیدکنندگان طلا خواست تا برای فعال ماندن کد شناسایی تولید خود، اطلاعات خود را در این اداره به روزرسانی کنند.

اداره استاندارد اعلام کرده است که در صورت عدم مراجعه تولیدکنندگان، کدهای شناسایی صادر شده به عنوان کارگاههای غیرفعال و تعطیل شناخته شده و براساس قوانین و مقررات اقدام قانونی لازم با آنان بعمل خواهد آمد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه طلا و جواهر تهران، اداره کل استاندارد استان تهران از همه تولید کنندگان مصنوعات طلا که دارای کد شناسایی تولید می باشند درخواست کرد تا اطلاعات خود را با مراجعه به این اداره به روز رسانی کنند.

بر همین اساس از همه سازندگان طلا خواسته شده است با توجه به الزام واحدهای دارای کد شناسایی به تکمیل و بروزسانی مدارک و نیز تعیین تکلیف واحدهای غیرفعال، واحدهای مذکور تا تاریخ یکم بهمن ماه سال جاری نسبت به مراجعه به این اداره کل جهت تعیین وضعیت کارگاههای خود اقدام نمایند.

شایان ذکر است اداره استاندارد اعلام کرده است که در صورت عدم مراجعه تولیدکنندگان، کدهای شناسایی صادر شده به عنوان کارگاههای غیرفعال و تعطیل شناخته شده و براساس قوانین و مقررات اقدام قانونی لازم با آنان بعمل خواهد آمد.

منبع اتحادیه صنف فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا