اخبار

همراهی دلار با صعود بازار‌های جهانی

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۹، (دی‎ اجرت): قیمت دلار در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته در پله چهارم کریدور ششم بسته شد و امروز در پله هفتم بازگشایی شد. در لحظه نگارش این گزارش، اسکناس دلار در پله هشتم و در کف کریدور ششم در حال معامله است.

فعالان بازار ارز، بازار‌های جهانی را با قیمت دلار بازار داخلی همگن می‌دانند. آن‌ها می‌گویند همه خریدار شده‌اند و بازار از فروشنده خالی شده است.

معامله‌گران با توجه به روند فعلی و صعود پلکانی قیمت دلار معتقدند روز‌های پایانی سال حرکت‌های قیمتی چندان بزرگ نخواهد بود.

قیمت درهم افزایش یافت

درهم امروز با افزایش محدود ۴۰ تومانی بازگشایی شد. قیمت درهم در لحظه نگارش این گزارش با قیمت ۱۶ هزار و ۴۵۰ تومان معامله می‌شود. تتر با رشد ۵۰ تومانی نسبت به آخرین معامله هفته گذشته بازگشایی شد و روی رقم ۶۰ هزار و ۳۰۰ تومانی ایستاده است.

قیمت پوند انگلیس با رشد ۹۰۰ تومانی یک کانال صعود کرد و با رقم ۷۸ هزار و ۱۱۰ تومانی در حال معامله است. امروز یورو با افزایش ۳۸۰ تومانی با رقم ۶۶ هزار و ۴۹۰ تومان در حال معامله است.

گفتنی است اسکناس دلار با رقم ۴۳ هزار و ۹۵ تومان و حواله دلار با رقم ۴۰ هزار و ۱۲۵ تومان در مرکز مبادله ارزی ایران در حال عرضه است.

انتهای خبر

منبع: اقتصاد نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا