اخبار

هلند انتظار کاهش قیمت طلا را دارد

بانک هلندی انتظار افت عمده قیمت طلا را دارد!

چهارشنبه ۹۹/۰۳/۱۴ ، (دی‎ اجرت): طبق اعلام “ای بی ان امرو “، موقعیت گیری ها در بازار طلا همچنان بسیار شلوغ است و به همین دلیل بانک هلندی توصیه نمی کند در حال حاضر دوباره به موضع گیرهای طلای طولانی مدت بپیوندید.

در زمان نوشتن این خبر طلای معاملات آتی کومکس ، تحویلی در آگوست ۱۷۵۰.۳۰ دلار در هر اونس معامله می شد و برای روز ۰.۰۸ درصد کاهش قیمت داشت .

خانوم جورجت بوله ، تحلیلگر فلزات گرانبهای ABN Amro ، هفته گذشته در مطلبی عنوان کرد: “ما همچنان فکر می کنیم که موقعیت های افزایشی خیلی شلوغ هستند و قیمت ها بیش از حد بالا هستند و به همنی دلیل توصیه نمی کنیم دوباره واردات بازار شوید.”

این بانک با اشاره به موج دیگری از ریسک پذیر در بازارهای مالی ،پیش بینی کرده که تا سه ماه آینده شاهد افت عمده قیمت طلا باشیم ….در چشم انداز بانک طلا کوارتر دوم سال را در قیمت ۱۷۲۵ دلار در هر اونس پیایان خواهد داد .

بوله گفت: “ما همچنین انتظار کاهش چشمگیر قیمت طلا را داریم.” وی ادامه داد: “بین حالا تا ۳ ماه آینده پیش بینی می کنیم موج دیگری از ریسک پذیری در بازارهای مالی وجود داشته باشد. ما فکر می کنیم که سرمایه گذاران بخشی از موقعیت های خود در ایی تی افت ها و یا موقعیت های سوداگرانه در طلا ، نقره و پلاتین را می بندند. ” ( حروف لاتین روی مصنوعات طلا به این شرح می باشد: اینجا کلیک کنید. )

در زمان نوشتن این خبر طلای معاملات آتی کومکس ، تحویلی در آگوست ۱۷۵۰.۳۰ دلار در هر اونس معامله می شد و برای روز ۰.۰۸ درصد کاهش قیمت داشت .

سوال درگوشی و جواب درگوشی شماره سی و سه
بیشتر بخوانید

الگوی معاملات طلا در ماه گذشته نشان دهنده مقاومت و انعطاف پذیری است ، زیرا در هرگونه افت قیمت شاهد خرید از سوی سرمایه گذاران بوده این و شمش طلا همچنان بالای ۱۷۰۰ دلار در هر اونس باقی مانده.

وی گفت: “هر بار که ضعف قیمتی به وجود آمده است ، به نظر می رسد که سرمایه گذاران در کف های قیمتی اقدام به خرید می کنند. سطح موقعیت های طلا ETF رکورد جدیدی را رقم زده اند و تقریباً تنها با فاصله اندکی با ۱۰۰ میلیون اونس ایستاده اند. پس از برخی انحلال مواضع سوداگرانه ، دلالان نیز علاقه زیادی به طلا نشان داده اند. “

در بلند مدت ، این بانک هلنید دیدگاهی بسیار صعودی بر روی طلا دارد ، و قیمت فلز زرد رار در کوارتر سوم سال در ۱۷۷۵ دلار در هر اونس و در کوارتر چهارم سال ۱۸۰۰ دلار در هر اونس می بیند .

انتهای خبر

منبع: طلانیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا