اخبار

نشریه بازار طلا نقطه تلاقی دو نسل است

دوشنبه ۱۴۰۲/۰۸/۱۵، (دی‎ اجرت):رئیس اتحادیه طلا و جواهر تبریز در مصاحبه با سایت طلا گفت:نشریه طلا قطعا به نشر اطلاعات و آگاهی در صنعت طلا کمک می کند و با توجه به سوابق درخشان پایگاه خبری طلا پیشکسوتان و بزرگان صنعت طلا استقبال زیادی از رونمایی این نشریه کرده بودند .

وی ابراز امیدواری کرد رسالت این نشریه که انتقال دانش و اطلاعات در حوزه صنعت طلا و جواهر می باشد و همچنین شفافیت در مواضع صنفی را به خوبی انجام دهد.

میر محمد پور اقدم شربیانی خاطر نشان ساخت اتحادیه ها با حمایت از نشریه ها و رسانه ها می توانند به پیشرفت آنها در انتقال اخبار درست در این صنعت بزرگ کمک کنند و رسانه ها هم باید به صورت آنلاین در انتشار آخرین اخبار روز اقدام کنند.

وی همچنین گفت: در نشریه باید از تجارب پیشکسوتان صنفی و همچنین ایده های نوی جوانان استفاده شود و وظیفه نشریه نقطه تلاقی این دو نسل می باشد تا این نقطه تلاقی یک نقطه قوت برای رشد و توسعه صنعت طلا شود. شربیانی در پایان از پایگاه خبری طلا تقدیر و تشکر کرد که رسالتشان را تا کنون به خوبی انجام داده اند و از همکاران سراسر کشور دعوت کرد تا در هفدهمین نمایشگاه بین المللی طلا ،جواهر ،نقره و گوهر سنگهای تبریز که از ۲۵ تا ۲۸ آبان ماه برگزار می شود شرکت کنند

انتهای خبر

منبع: سایت طلا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا