اخبار

معاملات طلا و سکه به حداقل رسید

پیش بینی قیمت طلا برای فردا ۶اسفند

 سه شنبه  ۹۹/۱۲/۵ ، (دی‎ اجرت): به دلیل نوسانات قیمت حجم معاملات کاهش یافته و از ابتدای هفته مردم نظاره‌گر روند بازار هستند.

تا زمانی که نرخ ارز نوسان داشته باشد قیمت طلا و سکه به ثبات نمی‌رسد

بهای اونس جهانی نسبت به روز گذشته با افزایش ۲۲دلاری به ۱۸۰۶دلار رسیده و نرخ ارز هم تحت تاثیر اخبار سیاسی و اقتصادی نوسان صعودی داشته، از همین رو در بازار امروز شاهد رشد ۱۰هزار تومانی قیمت طلا و ۱۵۰هزار تومانی ارزش سکه هستیم.

نوسانات بازار طلا ارتباطی به تقاضا ندارد چراکه از ابتدای هفته در پی انتشار خبر‌های سیاسی و اقتصادی، حجم معاملات به حداقل رسیده و مردم مثل یک ماه پیش از خرید و فروش دست کشیده‌اند و نظاره‌گر روند بازار هستند. (برای خواندن خبر کلیک کنید. )

تا زمانی که نرخ ارز نوسان داشته باشد قیمت طلا و سکه به ثبات نمی‌رسد، در حال حاضر هم قیمت دلار به شدت تحت تاثیر اخبار سیاسی و اقتصادی است و برای پیش‌بینی روند بازار‌ها باید منتظر تصمیمات دولت در حوزه سیاست خارجی باشیم.

حباب سکه به ۶۰۰هزار تومان رسید

این فعال بازار طلا در پایان به تشریح قیمت‌ها پرداخت و گفت: در جریان معاملات ساعت (۱۳:۳۰) بازار تهران قیمت سکه طرح قدیم به ۱۰میلیون و ۶۰۰هزار و سکه طرح امامی به ۱۱میلیون و ۵۰هزار تومان رسیده، ضمن اینکه در بازار امروز حباب سکه هم ۶۰۰هزار تومان است. ( برای خواندن خبر کلیک کنید. )

قیمت نیم سکه شش میلیون و ۳۵۰هزار، ربع سکه چهار میلیون و ۵۰هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و ۴۰۰هزار تومان است؛ بهای هر مثقال طلای ۱۷عیار هم به چهار میلیون و ۶۷۰هزار و قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار به یک میلیون و ۷۸هزار تومان رسید.

سوال درگوشی و جواب درگوشی شماره سی و هشت
بیشتر بخوانید

انتهای خبر

منبع: اقتصاد انلاین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا