اخبار

سرقت طلا توسط نظافتچی زن

مراقب باشید! سرقت طلا از منازل توسط نظافت‌چی

یکشنبه ۹۸/۱۰/۲۲ ، (دی‎ اجرت): فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری زن جوانی خبر داد که به‌عنوان کارگر خدماتی به منازل مسکونی رفت‌وآمد ‌و سرقت می‌کرد.

مأموران کلانتری در ادامه تحقیقات خود به سرنخ‌هایی رسیدند که ارتکاب سرقت توسط این زن جوان را تأیید می‌کرد.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، اکبر آقابیگی با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت مقادیری طلا از منزل مسکونی‌اش، مأموران دایره تجسس کلانتری ۴۰ مشهد موضوع را به‌صورت وژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: بررسی‌های اولیه با توجه به شیوه و نوع سرقت انجام شده شک و ظن مأموران کلانتری ۴۰ را نسبت به زن جوانی برانگیخت که به عنوان کارگر خدماتی در خانه مسکونی مورد نظر رفت‌وآمد داشته است. شاکی پرونده در اظهارات خود به پلیس عنوان کرد این زن جوان را یکی از آشنایان برای انجام کارهای نظافتی خانه به او معرفی کرده و چند روز قبل متوجه سرقت طلا از منزل خود شده است.

آقابیگی ادامه داد: مأموران کلانتری در ادامه تحقیقات خود به سرنخ‌هایی رسیدند که ارتکاب سرقت توسط این زن جوان را تأیید می‌کرد. پلیس این زن جوان را دستگیر کرد و او به انجام سرقت اعتراف کرد. ماموران انتظامی پس از هماهنگی با مقام قضایی خانه مسکونی زن ۳۵ ساله را بازرسی کردند که در نتیجه ۶ دستگاه گوشی همراه، ۱۴۱ قطعه گردنبند، یک رشته دستبند، ۵ جفت گوشواره ، ۱۱ حلقه انگشتر و مقداری بدلیجات کشف شد که از منازل دیگر دزدیده بود.

منبع مشرق نیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا