اخبار

دستگیری باند متقلبان سکه‌های طلا

باند فروش سکه و طلای تقلبی در نرماشیر منهدم شد

شنبه ۹۸/۰۹/۳۰ ، (دی‎ اجرت): فرمانده انتظامی نرماشیر از دستگیری اعضای یک باند سه نفره فروش سکه و طلای تقلبی در عملیات پلیس امنیت عمومی این شهرستان خبر داد.

پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه یک زوج جوان با جلب اعتماد و با ترفند فروش ۲۵ سکه طلا تقلبی در قالب عتیقه به مبلغ ۴۵۰ میلیون ریال از وی کلاهبرداری و متواری شده اند، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ حسین یوسف آبادی گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه یک زوج جوان با جلب اعتماد و با ترفند فروش ۲۵ سکه طلا تقلبی در قالب عتیقه به مبلغ ۴۵۰ میلیون ریال از وی کلاهبرداری و متواری شده اند، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در این رابطه طی تحقیقات پلیس امنیت، هویت متهمان شناسائی و در ادامه مشخص شد متهمان منزل خود را در شهرستان بم فروخته و به مکانی دیگر نقل مکان کرده اند که در این راستا ماموران با گسترش چتر اطلاعاتی باند سه نفره سارقان را در استان کرمان شناسایی کردند.

سرهنگ یوسف آبادی بیان داشت: در ادامه ماموران پلیس امنیت در یک عملیات ضربتی این باند کلاهبردار را در شهر کرمان دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها یک کیلو و ۱۰۰ گرم طلای تقلبی از نوع النگو، سکه ، دستبند، سینه ریز و انگشتر طلا به همراه تعدادی وسایل مربوط به جعل طلا و سکه های تقلبی کشف کردند.

وی با اشاره به توقیف یک دستگاه خودرو ایکس ۳۳ متعلق به این باند بیان داشت: متهماان به همراه اقلام مکشوفه به شهرستان نرماشیر منتقل و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

سوال درگوشی و جواب درگوشی شماره سی و هشت
بیشتر بخوانید

فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر افزود: افرادی که به این شیوه از آنها کلاه برداری شده به پلیس امنیت عمومی شهرستان نرماشیر مراجعه کنند تا شکایت آنها مورد رسیدگی قرار بگیرد.

منبع مهر نیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا