اخبار

تقاضای سرمایه گذاری طلا افت خرید فیزیکی را جبران می کند

ضعف در بازارهای فیزیکی کشورهای مهم مصرف کننده در آسیا را خنثی خواهد کرد

طلا نزدیک به اوج قیمت هفت ساله اخیر باقی خواهد ماند ، زیرا تقاضای زیاد برای محصولات مبادله فلز زرد ،ضعف در بازارهای فیزیکی کشورهای مهم مصرف کننده در آسیا را خنثی خواهد کرد.

سه شنبه ۹۹/۰۲/۹ ، (دی‎ اجرت): حلیلگر فلزات گرانبها استاندارد چاترد بانگ گفت: “ما اعتقاد داریم ریسک های صعودی در حال افزایش هستند..در زمان انشتار این خبر طلای بازار نقدی در رقم ۱۷۳۶ دلار در هر اونس طلا قرار داشت .

داده ها کاهش چشمگیر فعالیت اقتصادی را نشان می دهند ، در حالیکه جهان با همه گیری COVID-19 مبارزه می کند ،

گوپر:” در حالیکه محرک های پولی و مالی بی سابقه و نرخ بهره پایین از افزایش علاقه سرمایه گذاران حمایت کرده است ، انتظار می رود محرک بیشتر و بازده واقعی منفی به احتمال زیاد پرواز سرمایه ها به سمت سرمایه گذاری های با کیفیت را بیشتر خواهد کرد .” ( در بازار سکه چه می گذرد: اینجا کلیک کنید. )

ایی تی پی اس ها ( محصولات مبادله ایی طلا ) از نظر میزان تناژ و دلار بالاترین رکورد را دارند ، اما موقعیت تاکتیکی [در بازار آتی] نسبتاً سبک است و برای رشد فضا دارد .

در حال حاضر ، تقاضای سرمایه گذاری شدید بیش از آن است که ضعف شدید تقاضای فیزیکی را جبران کند و برای کم کردن تاثیر آن کافی به نظر می رسد. “

کوپر خاطرنشان کرد: “کاهش چشمگیری خرید در کشورهای مصرف کننده عمده طلا در چین و هند وجود داشته است. او بعداً اضافه كرد ، “ما همچنان بازده واقعی را به عنوان محرك اصلی طلا مشاهده می كنیم و بازده پایین و منفی را به عنوان زمینه سازهایی مطلوب برای طلا می دانیم .” ( نکات بسیار ضروری در بازار ارز و سکه و طلا: اینجا کلیک کنید. )

انتهای خبر

منبع: طلا نیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا