بلاگسوال درگوشی و جواب درگوشی

سوال درگوشی و جواب درگوشی پنجاه و دو

سوال درگوشی پنجاه و دو

حدود ۴۰ هزار دلار دارم که کم کم خریده ام، الان احساس می کنم به علت دستوری شدن دلار توان خرید برایم کم شده است برای همین تصمیم گرفتم خانه ای پیش خرید کنم که تحویل آن دو سال دیگر است نظر شما در این مورد چیست؟

جواب درگوشی پنجاه و دو

لطفا دنبال جبران ضرر نباشید ولی از آن درس بگیرید. شما این پول را جمع کردید که کاری با آن انجام دهید پس چه بهتر از ملک، باید چیزی را بخرید که از آن استفاده کنید.

شما چند سال دلار جمع کرده ایدکه: ملکی مطمئن بخرید پس جایی سرمایه گزاری کنید که از سازنده ی آن مطمئن باشید زیرا شما پول را با زحمت فراوان جمع کرده اید پس آن خرید باید خیلی مطمئن باشد. باید پروژه ای که در آن سرمایه گذاری می کنید کاملاً مطمئن باشد؛ برای سود آن ملک را نخرید! لطفاً ملک بخرید که ملک خریده باشید ملک را برای فروختن نخرید؛ بلکه یا برای نشستن در آن یا برای اجاره دادن بخرید. پس شما یا از اجاره ی ملک منفعت می برید یا از استفاده از آن. جا دارد این را هم یاد آور شوم: با اینکه حتماً باید دلار را به ملک تبدیل کنید و ملکی خیلی مطمئن بخرید، ولی اگر از شرایط آینده نگران هستید می توانید صبر کنید.

در کل بهتر است این را بدانید پول وقتی جمع شد باید تبدیل شود به یک چیزی که به درد شما می خورد و خیلی مطمئن باشد تا شما متضرر نشوید. یعنی شما پول را باید تبدیل بکنید به یک چیز امنتر. پس همه چیز را بررسی کنید بعد در یک موقعیت عالی و در زمان مناسب پولتان را در یک جای امن سرمایه گذاری کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا