بلاگسوال درگوشی و جواب درگوشی

سوال درگوشی و جواب درگوشی شماره سی و یک

سوال درگوشی سی و یک

حدود دو سال پیش هفت هزار یورو خریدم چهارده تا پانصد یورویی و آن ها را داخل همان پاکتی که خریده بودم (ازاین پاکت های سفید) نگه داشتم و بهشون دست نزدم. چند وقت پیش که رفتم بردارم تا ارزها را بفروشم دیدم لبه ی همه ی اسکناس ها و وسط و اطراف خیلی از آن ها لکه های زرد و کرم رنگی افتاده است که فکر می کنم به خاطر نم کشیدن و پس دادن چسب لبه ی پاکت باشد؛ خلاصه هیچ صرافی درایران این ارزها را از من نخرید، من تصمیم گرفتم برای زنده کردن پول ها خارج از کشور را امتحان کنم اما اونجا هم قبول نکردند و مخارج سفربه تایلند و مالزی رو هم ضرر کردم.

لطفاً به همه هشدار بدید کسی پول هایش را توی این پاکت نامه های چسب دار نگه نداره تا مثل من سرمایه اش به کاغذهای کثیف و بی ارزش تبدیل نشود واقعاً حیف است برای من که یه تجربه ی تلخ و پر هزینه بود.

جواب درگوشی سی و یک

ممنون که فرمودید و تجربه خودتون رو با ما و دوستانتون در میان گذاشتید. چه بهتر است که جای نگهداری ارزها و اشیاء با ارزش رو دقت کنیم و همچنین جایی بگذاریم که از دید سارقین نیز محفوظ بماند؛ یک نکته برایم خیلی جالب است اینکه خارج از کشور هم پول ها را بر نداشتند، مخصوصاً بانک ها! چون معمولاً بانک ها بر این جور ارزها را آن هم با چنین مشکلاتی، بر می دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا