درباره ما

دی اجرت

راه حل امروزی برای فروش طلای شما

 

امروزه با وجود مشغله‌های روزانه، بهای اوقات فراغت ما بسیار با ارزش شده است. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند. همه ما برای این اوقات برنامه‌ریزی فشرده‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. استفاده از اینترنت، انسان‌ها را مجاب می‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند.

توسعه اینترنت روش‌های خرید و فروش ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید و فروش اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید و فروش ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

چرا ما اینجاییم؟

ما، دی اجرتی‌ها، تصمیم به خرید طلا به شیوه‌های نو و تازه گرفته‌ایم، ما وقت و انرژی خود را تماماً صرف تغییر وضعیت موجود کرده‌ایم و بر بهبود این وضعیت باور و ایمان داریم. ما می‌خواهیم شما را به علایقتون در سریعترین حالت یعنی جیب پُر پول برسانیم. احساس رضایت و خوشحالی حق شماست. ما با تیم حرفه‌ای، سایتی ساده و دقیق طراحی کرده‌ایم. کاربری این سایت بسیار آسان و متناسب با همه افراد جامه است. شما به راحتی هنگامی که روی مبل لمیده‌اید و در کنار همسر و فرزندانتان هستید، می‌توانید در فرم صفحه اصلی سایت، وزن طلای خود را بنویسید و قیمت کل طلای خود را به طور لحظه‌ای مشاهده کنید. این حق شماست که بدانید طلای شما قبل از فروش چقدر قیمت دارد. یک برآورد هزینه به شما کمک خواهد کرد در روند تصمیم‌گیری خود یک مرحله پیش بیوفتید.

می‌توان گفت این شیوه خرید طلا در تمام کشورهای پیشرفته اروپایی و آمریکایی تست شده و تمام افراد جامعه با هر سطح مالی و اقتصادی از چنین راه جدیدی برای فروش طلاهایی که نیاز ندارند و می‌خواهند آن‌ها را به پول تبدیل کنند، استقبال کرده‌اند. چرا که فروختن طلای خود به صورت اینترنتی مزیت‌هایی دارد، مهمترین آن اینست که از ارزش طلاهای شما در هنگام فروش کم نمی‌شود، با نگین‌های آن وزن می‌شود. پول را در همان لحظه در حساب بانکی خود می‌بینید.

ما که هستیم؟

تیم دی‌اجرت با بیش از ۲۵ سال کار در بازار بزرگ طلای تهران در زمینه‌ی فروشندگی و سازندگی طلا و جواهرات به کسب تجربه پرداخته است. ما بدون شک اعتماد شما را جدی میگیریم و طلای شما را به قیمت روز آن میخریم. بر همین اساس سایت دی‌اجرت را بسیار ساده طراحی کردیم تا هر شخصی با هر سطح آگاهی بتواند به راحتی و با لذّت با آن کار کند. این سایت مانند پُلی است که به آسانی، به طور مستقیم و بدون واسطه، شما را به ما وصل می‌کند. از آنجا که طلا و جواهرات هر کسی برایش بسیار با ارزش است، ما ماه‌ها در مورد مسائل امنیتی این کار تحقیق کردیم، محکم و سنجیده در این راه نوین قدم برداشتیم تا جای هیچ نگرانی برای شما، طلاهای ارزشمندتان و در نهایت، برای ما وجود نداشته باشد.

اهداف ما

  • خرید طلای شما به قیمت روز
  • عدم دریافت هیچ هزینه‎ای بابت رفت و آمد
  • تسویه نقدی در همان لحظه دریافت طلا
  • شفاف، دقیق و صادقانه بودن محاسبات ما
  • مشاوره رایگان در رابطه با خرید و فروش طلا
  • برقراری ارتباط با ما در هر ساعت از شبانه روز
  • رایگان بودن تمامی خدمات ما
درباره دی اجرت

چه سودی برای تیم دی اجرت دارد؟

نه تنها دی اجرت دلال طلا نیست، بلکه هدف دی اجرت حذف واسطه های طلاست. وقتی در معامله‎ای جایی برای واسطه ها و دلالان طلا نباشد، روشن است که تمام سود آن بین ما و شما تقسیم می‎شود. بنابراین دست ما از هر طلا فروشی که فکر می‎کنید بازتر است؛ بر همین اساس می‎توانیم طلای شما را با بهترین خدمات بخریم و پولی به قیمت روز، بابت آن به شما بدهیم.

حالا نوبت شماست!!

ارتباط با دی اجرت به همین سادگی است. این فرم نزدیک­ترین راه ارتباطی شما با ماست.

اگر لازم است از چیزی باخبر شویم و سوال یا پیشنهادی مد نظرتان است. دست بجنبانید و با ما در میان بگذارید.

اندیشه های ما

همیشه بلندنظر باشید تا به اهداف بلند دست یابید
دکمه بازگشت به بالا