چگونه قیمت طلای خود را بدست آوریم؟

چگونه قیمت طلای خود را بدست آوریم؟

با استفاده از ماشین حساب دی اجرت! بله؛ درست متوجه شدید: ماشین حساب دی اجرت. فرمی در صفحه اصلی دی‌اجرت قرار دارد که می‌توانید با استفاده از آن، از قیمت به‌روز طلاهای خود با خبر شوید. عکس این ماشین حساب خارق‌العاده را در اینجا گذاشته‌ایم، در ادامه هر کدام از اجزای آن که مشخص کرده‌ایم را توضیح می‌دهیم.

استفاده از ماشین حساب یا فرم دی اجرت

ویژگی‌های منحصر به فرد ماشین حساب دی‌اجرت شامل موارد زیر می‌شود:

  • با نوسانات قیمت طلا، قیمت آن هم به روز می‌شود. این چالش را اکثر سایت‌های طلافروشی حتی دیجی کالا دارند که ما آن را به راحتی حل کرده‌ایم. حتی در شبانه روز قیمت تغییر می‌کند و شما می‌توانید بر آن اساس عمل کنید.
  • این ماشین حساب بر اساس طلای ۱۸ عیار، به شما قیمت را اعلام می‌کند.
  • در لحظه قیمت طلاهای شما را حساب می‌کنیم و به شما نشان می‌دهیم. وقتی شما وزن طلا را وارد می‌کنید، قیمت را ملاحظه می‌کنید.
  • شما می‌توانید با قیمت اعلام شده، تصمیم بهتری برای خود بگیرید.
  • طلای شما اگر سنگ اتمی داشته باشد شما باید قسمت سنگ اتمی دارد را علامت دار کنید در این حالت ما وزن سنگ را از وزن طلای شما کسر می‌کنیم.
  • برای اینکه برآورد قیمت داشته باشید، اصلاً لازم نیست در سایت عضو شوید و یا به ناحیه کاربری خود وارد شوید.
  • طلای شما را بدون فاکتور قیمت گذاری می‌کنیم. گول زرگرها را نخورید که به این دلیل می‌خواهد طلای شما را به قیمت پایین خریداری کنند. فقط کافیه که به یک طلافروش که شما را امین می‌داند بفروشید.

این فرم قیمت لحظه‌ای طلاهای شما را برآورد می‌کند، استفاده از این فرم بسیار ساده و لذت بخش است که مراحل آن را در همین‌جا شرح می‌‌دهیم:

برای شروع می‌بایست مشخصات طلای خود در این فرم وارد ‌کنید. اول از همه مشخص کنید که آیا طلای شما فاکتور دارد یا نه؟ ( در عکس بالا، در قسمت شماره‌ی یک فرم، گزینه‌ی مربوطه را انتخاب کنید. ) در این قسمت نکته‌ی مهم این است که دی‌اجرت طلاهای بدون فاکتور را نمی‌خرد در نتیجه در این قسمت اگر گزینه‌ی « ندارد » را انتخاب کردید در آخر پیغامی برای شما می‌آید که نشان‌دهنده‌ی عذر ما برای خرید طلاهای بدون فاکتور است.

بعد از آن خوب و با دقت طلای خود را بررسی کنید و ببینید که آیا با نگین و سنگ همراه است یا نه؟ ( حتی اگر طلای شما یک نگین بسیار کوچک هم داشت این گزینه را در قسمت دوم فرم، انتخاب کنید.

سپس وزن طلای خود را در قسمت سوم فرم وارد کنید؛ برای مثال ما ۳۵ گرم طلا را در این قسمت وارد کردیم. می‌توانید وزن دقیق آن را از روی فاکتور بخوانید و در فرم بنویسید. ( اگر فاکتور ندارید می‌توانید وزن تقریبی آن را در فرم بنویسید یا به نزدیکترین طلافروشی نزدیک خود بروید و از طلافروش بخواهید که قطعه طلای شما را وزن کند. )

در پایین این فرم یعنی در قسمت چهارم فرم، قیمت یک گرم خرید طلا ( به تومان ) به شما نمایش داده می‌شود و در زیر آن هم ( در قسمت پنجم فرم ) قیمت کل طلای شما ( به تومان ) محاسبه می‌شود. ( شما می‌توانید این قیمت را با قیمتی که طلافروشی‌های دیگر روی طلاهای شما می‌گذارند مقایسه کنید، همانطور که قبلاً هم به آن اشاره کردیم دی‌اجرت مانند طلافروشی‌هایی دیگر واسطه نیست از همین رو طلای شما را با قیمت بالاتری نسبت به طلافروشی‌ها خریداری می‌کند.) حال اگر از قیمت طلایتان راضی بودید و مایل به فروش طلای خود بودید شماره موبایل یا همان تلفن همراه خود را در قسمت ششم فرم وارد کرده و سپس روی عبارت «می‌خواهم بفروشم» کلیک کنید. ( بله یعنی شما دقیقاً روی همان قسمت هفتم فرم، باید کلیک کنید. )

دکمه بازگشت به بالا