چگونه طلای خود را به دی اجرت بفروشیم؟

چگونه طلای خود را به دی اجرت بفروشیم؟

فروختن طلا به دی‌اجرت، مثل آب خوردن، ساده و لذّت‌بخش است. شما به دو صورت حضوری و غیر حضوری (آنلاین) می‌توانید طلای خود را به ما بفروشید. روش حضوری که توضیحی نمی‌خواهد، امّا در حالت غیر حضوری یا آنلاین، فروختن طلا به دی‌اجرت شامل ۴ مرحله می‌باشد که در زیر هر یک از این ۴ مرحله را به صورت شفاف توضیح می‌دهیم:

چگونه طلای خود را به دی اجرت بفروشیم

۱. برآورد قیمت با استفاده از ماشین حساب دی اجرت

در بالای صفحه اصلی سایت دی‌اجرت (diojrat.com) فرمی وجود دارد که ما به آن ماشین حساب دی اجرت می‌گوییم. این فرم برای محاسبه‌ی قیمت طلایی است که شما قصد فروش آن را دارید، می‌باشد. شما می‌توانید وزن طلای خود را در قسمت مربوطه درج کرده تا قیمت پیشنهادی ما را در همان لحظه مشاهده نمایید.

اکثر مردم به طلا به چشم سرمایه‌گذاری نگاه می‌کنند و وقتی می‌خواهند طلای خود را بفروشند که از پول آن برای خرید خانه، ماشین، جهیزیه و مراسم عروسی و دور از جان همه‌یمان برای درمان بیماری و سرطان و پرداخت بدهی استفاده کنند. برای این افراد خیلی مهم هست که این جسم زردرنگ درخشنده، جیبشان رو چقدر پُر پول می‌کند. تیم دی‌اجرت با تمام تجربه‌ای که دارد این ماشین حساب را در اختیار شما قرار داده است. شما می‌توانید بدون اینکه در سایت دی اجرت ثبت نام کرده باشید، از قیمت طلای خود در هر ساعت از شبانه‌روز با خبر شوید. ماشین حساب دی اجرت این امکان را به شما می‌دهد که تا چه میزان می‌توانید روی طلای خود حساب باز کنید. به این ترتیب با ذهنی باز و واقع‌بینانه می‌توانید برای هدف خود تصمیم بگیرد.

موارد زیر در قیمتی که ماشین حساب دی اجرت اعلام می‌کند، لحاظ شده است. از این رو می‌توان به آن استناد کرد.

  • قیمت پیشنهادی ما با توجه به قیمت لحظه‌ای طلا، تغییر می‌کند.
  • قیمت ما بر اساس طلای ۱۸ عیار (۷۵۰) می‌باشد.
  • داشتن و نداشتن فاکتور هم در قیمت تاثیری ندارد. فقط تنها مشکلی که دارد این هست که ما خریدار طلای بدون فاکتور فعلاً نیستیم.

در آخر برای آشنایی با این فرم می‌توانید این بخش را بخوانید.

۲. فرستادن عکس طلا

اگر قصد فروش طلای خود را به دی اجرت داشتید، عکس طلاهای خود را به شبکه های مجازی دی اجرت با شماره ( ۰۹۱۰۲۲۳۱۳۴۰ ) ارسال کنید تا کارشناسان دی اجرت طلای شما را مشاهده کنند و از خرید طلای شما مطمئن شوند. شما می‌توانید بنا به خواسته‌ی خود در وات ساپ یا تلگرام  عکس طلای خود را بفرستید. ( به هر کدام که دسترسی راحتتری دارید. )

۳. هماهنگی و تکمیل اطلاعات کاربر

پس از مشاهده عکس طلا، از طرف دی اجرت برای تکمیل اطلاعاتی مانند دریافت شماره بانکی ( کارت بانک ملت ) و کد ملی و آدرس محل سکونت، با شما به سرعت می‎گیرند.

در هنگام پرداخت وجه داشتن کارت بانک ملت به همراه کارت ملی یا یک کارت شناسایی دیگر الزامی می‌باشد.

۴. حضور در محل و پرداخت سریع وجه به حساب

در مرحله آخر بدون معطلی تیم دی اجرت به محل می‎آیند و بعد از وزن کشی و عیار سنجی و مشاهده فاکتور طلا، به مرحله لذت بخش پرداخت پول می‌رسیم! نگران نباشید قیمت طلاهای شما هرچقدر هم که باشد، ما همان لحظه برای شما واریز می‌کنیم، برای این کار بهتر است از قبل یک حساب بانک ملت داشته باشید. برخی از طلافروشان به دلیل نداشتن پول نقد کافی برای خرید طلا، به شما چک می‌دهند که به هیچ وجه این کار خوشایند به نظر نمی‌رسد؛ دی‎اجرت به هیچ عنوان این کار را نمی‌کند و پول طلاهایتان را به سرعت به حسابتان در بانک ملت واریز می‌کند و بلافاصله پول طلایتان را به حسابتان واریز می‎کنند.

دکمه بازگشت به بالا