دیگران درباره‌ی دی‌اجرت چه می‌گویند؟

دیگران درباره‌ی دی‌اجرت چه می‌گویند؟

نظر مشتریان ما برای تمامی افراد تیم دی‌اجرت مهم و مورد احترام است در اینجا با اجازه‌ی خود مشتریان نظر برخی از آن‌ها را بیان می‌کنیم، همچنین از شما هم می‌خواهیم بعد از همکاری با تیم دی‌اجرت نظر و تجربه‌ی خود را درباره فروش طلای خود با ‎دی‌اجرت، صادقانه با ما در میان بگذارید.

آقای محمد فراهانی:

سلام، من یک زنجیر طلای ۱۰ گرمی داشتم و می‌خواستم بفروشمش تا پولش رو بذارم روی پولم و یک موتور بخرم که همیشه آرزوشو داشتم. من طلام رو به صورت غیر حضوری به دی اجرت فروختم چون سرکار بودم و وقتی برای رفتن به بازار نداشتم پیک دی‌اجرت به محل کارم اومد و در آنجا ضمانت‌نامه‌ای معتبر به من داد و طلام را بسته بندی کرد و برای عیار سنجی فرستاده شد همچنین تمامی مراحل از طریق ارسال پیامک به من گزارش داده می‌شد، همچنین از طریق لایو اینستاگرام مراحل عیار سنجی رو دنبال کردم پس از اعلام قیمت نهایی و تایید من پول به حساب من واریز شد. خیلی به سرعت تمام این روند صورت گرفت فکر می‌کنم حدوداً یک ساعت و نیم بیشتر طول نکشید. مچکرم دی‌اجرت.

خانم زهرا مقدسی:

سلام، من یک سرویس طلا ۱۵ گرمی داشتم و به صورت غیرحضوری به تیم دی‌اجرت فروختم خیلی خیلی راحت و بدون دغدغه‎ بود، چون تونستم در لایو اینستگرام عیار سنجی سرویسم رو ببینم و بلافاصله بعد از اتمام عیار سنجی قیمت نهایی به من اعلام شد و خیلی زود پول طلام به حسابم واریز شد. ممنونم دی‌اجرت.

خانم سعیده مرادی:

سلام، من چیزی در حدود ۳۰۰ گرم طلا داشتم که از سال‌ها پیش جمع کرده بودم و تصمیم داشتم برای خرید خونه بفروشمشون با دی‌اجرت تماس گرفتم و راهنمایی‌های لازم را از آن‌ها دریافت کردم. من روش حضوری را برای فروختن طلاهایم انتخاب کردم چون نمی‌توانستم لحظه‌ای از طلاهایم دور بمانم، اما در راه فکر و استرس دزدیده شدن طلاهایم همراه من بود و به دلیل رفت و آمد خیلی خسته شدم، باید اعتراف کنم راه فروش طلای غیر حضوری بسیار بهتر است؛ خلاصه بعد از هماهنگی با تیم دی‌اجرت به آنجا رفتم در آنجا طلاهایم را عیار سنجی کردند و قیمت نهایی که بسیار بالاتر و منصفانه‌تر از طلافروشی‌های دیگر بود را به من پیشنهاد دادند و پس از اعلام رضایت من، در همان لحظه پول را برای من واریز کردند. ممنون دی‌اجرت.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن