چگونه بدون نگرانی به دی‌اجرت طلا بفروشیم؟

چگونه بدون نگرانی به دی‌اجرت طلا بفروشیم؟

سوال بسیاری از شما این است که چگونه باید به دی‌اجرت اطمینان کرد و طلاهای با ارزش خود را به تیم دی‌اجرت سپرد. این سوال را بسیاری از مشتریان از ما می‌پرسند. در این نوشته به آن پاسخ می‌دهیم.

  • تیم فنی و زرگر دی‌اجرت بیش از ۲۵ سال در بازار طلا مشغول به کار هست. بنکداری، خرید و فروش آبشده و ویترین‌فروشی جز اصلی‌ترین فعالیت این تیم در بازار بوده است. اعتبار این تیم در بازار حرف اول را می‌زند. این تیم در مرکز بازار بزرگ تهران فعالیت می‌کند و آدرس ما در قسمت تماس با ما وجود دارد.
  • تیم دی‌اجرت به‌دنبال گرفتن اینماد از وزارت صنعت و معدن می‌باشد و مدارک آن را ارسال کرده است. درست مثل همه‌ی شرکت‌های معتبری که به صورت آنلاین و اینترنتی مشغول به کار هستند.

در ادامه نظر مشتریانمان که به ما طلا فروخته‌اند را برای شما قرار می‌دهیم:

آقای محمد فراهانی:

سلام، من یک زنجیر طلای ۱۰ گرمی داشتم و می‌خواستم بفروشمش تا پولش رو بذارم روی پولم و یک موتور بخرم که همیشه آرزوشو داشتم. من طلام رو به صورت غیر حضوری به دی اجرت فروختم چون سرکار بودم و وقتی برای رفتن به بازار نداشتم، دو نفر از اعضای تیم دی اجرت به محل کار من آمدن، با یک دستگاه بسیار جالب و فوق پیشرفته طلام رو تست کردند و بعد از بررسی فاکتور طلام و کارت ملیم پول طلام رو به حساب بانک ملتم واریز کردند و خیلی زود پیامک واریز وجه برام ارسال شد. مچکرم دی‌اجرت.

خانم زهرا مقدسی:

سلام، من یک سرویس طلا ۱۵ گرمی داشتم و به صورت غیرحضوری به تیم دی‌اجرت فروختم خیلی خیلی راحت و بدون دغدغه‎ بود، چون با وجود بچه کوچیکی که داشتم نمی تونستم برم طلافروشی و خیلی امن و راحت دو نفر از اعضای تیم دی اجرت اومدن درب محل و همونجا طلای من رو بررسی کردن و وزن کردن و بعد از دیدن کارت ملیم و فاکتور طلام خیلی زود و به سرعت پول رو به حسابم ریختن؛ واقعا ممنونم از خدمات و رفت و آمد رایگان تیم دی اجرت. ممنونم دی‌اجرت.

خانم سعیده مرادی:

سلام، من چیزی در حدود ۳۰۰ گرم طلا داشتم که از سال‌ها پیش جمع کرده بودم و تصمیم داشتم برای خرید خونه بفروشمشون با دی‌اجرت تماس گرفتم و راهنمایی‌های لازم را از آن‌ها دریافت کردم. من روش حضوری را برای فروختن طلاهایم انتخاب کردم چون نمی‌توانستم لحظه‌ای از طلاهایم دور بمانم، اما در راه فکر و استرس دزدیده شدن طلاهایم همراه من بود و به دلیل رفت و آمد خیلی خسته شدم، باید اعتراف کنم راه فروش طلای غیر حضوری بسیار بهتر است؛ خلاصه بعد از هماهنگی با تیم دی‌اجرت به آنجا رفتم در آنجا طلاهایم را عیار سنجی کردند و قیمت نهایی که بسیار بالاتر و منصفانه‌تر از طلافروشی‌های دیگر بود را به من پیشنهاد دادند و پس از اعلام رضایت من، در همان لحظه پول را برای من واریز کردند. ممنون دی‌اجرت.

دکمه بازگشت به بالا