چگونه بدون نگرانی به دی‌اجرت طلا بفروشیم؟

چگونه بدون نگرانی به دی‌اجرت طلا بفروشیم؟

سوال بسیاری از شما این است که چگونه باید به دی‌اجرت اطمینان کرد و طلاهای با ارزش خود را به تیم دی‌اجرت سپرد. این سوال را بسیاری از مشتریان از ما می‌پرسند. در این نوشته به آن پاسخ می‌دهیم.

  • تیم فنی و زرگر دی‌اجرت بیش از ۲۵ سال در بازار طلا مشغول به کار هست. بنکداری، خرید و فروش آبشده و ویترین‌فروشی جز اصلی‌ترین فعالیت این تیم در بازار بوده است. اعتبار این تیم در بازار حرف اول را می‌زند. این تیم در مرکز بازار بزرگ تهران فعالیت می‌کند و آدرس ما در قسمت تماس با ما وجود دارد.
  • تیم دی‌اجرت به‌دنبال گرفتن اینماد از وزارت صنعت و معدن می‌باشد و مدارک آن را ارسال کرده است. درست مثل همه‌ی شرکت‌های معتبری که به صورت آنلاین و اینترنتی مشغول به کار هستند.
  • دی‌اجرت برگه‌ای تحت عنوان امانت‌نامه‌ای را امضا می‌کند و به شما می‌دهد. تعهدی هست که دی اجرت متعهد می‌شود که طلای شما را به امانت گرفته و حافظ و مراقب آن است و در اسرع وقت حداکثر ۲ ساعت پول آن را با شرط رضایت مشتری پرداخت نماید. اگر دی اجرت در زمان مقرر، پول را پرداخت نکرده باشد، موظف است ۲ برابر ارزش طلای شما را به شما پرداخت نماید.
  • از زمانی که مصنوعات طلا را تحویل تیم دی‌اجرت می‌دهید، آن‌ها را بیمه می‌کنیم که خیالمان از اتفاقات غیر قابل پیشبینی راحت باشد.
  • مصنوعات شما توسط خودتون در جعبه مخصوص قرار داده می‌شود و درب آن را با هولوگرام چسب می‌زنید. زمانی که جعبه به دفتر مرکزی دی اجرت تحویل داده شد، در حضور دوربین و لایو اینستاگرام درب آن باز می‌شود و مراحل ارزیابی طلا و وزن کشی با حضور شما انجام می‌پذیرد.

در ادامه نظر مشتریانمان که به ما طلا فروخته‌اند را برای شما قرار می‌دهیم:

آقای محمد فراهانی:

سلام، من یک زنجیر طلای ۱۰ گرمی داشتم و می‌خواستم بفروشمش تا پولش رو بذارم روی پولم و یک موتور بخرم که همیشه آرزوشو داشتم. من طلام رو به صورت غیر حضوری به دی اجرت فروختم چون سرکار بودم و وقتی برای رفتن به بازار نداشتم پیک دی‌اجرت به محل کارم اومد و در آنجا ضمانت‌نامه‌ای معتبر به من داد و طلام را بسته بندی کرد و برای عیار سنجی فرستاده شد همچنین تمامی مراحل از طریق ارسال پیامک به من گزارش داده می‌شد، همچنین از طریق لایو اینستاگرام مراحل عیار سنجی رو دنبال کردم پس از اعلام قیمت نهایی و تایید من پول به حساب من واریز شد. خیلی به سرعت تمام این روند صورت گرفت فکر می‌کنم حدوداً یک ساعت و نیم بیشتر طول نکشید. مچکرم دی‌اجرت.

خانم زهرا مقدسی:

سلام، من یک سرویس طلا ۱۵ گرمی داشتم و به صورت غیرحضوری به تیم دی‌اجرت فروختم خیلی خیلی راحت و بدون دغدغه‎ بود، چون تونستم در لایو اینستگرام عیار سنجی سرویسم رو ببینم و بلافاصله بعد از اتمام عیار سنجی قیمت نهایی به من اعلام شد و خیلی زود پول طلام به حسابم واریز شد. ممنونم دی‌اجرت.

خانم سعیده مرادی:

سلام، من چیزی در حدود ۳۰۰ گرم طلا داشتم که از سال‌ها پیش جمع کرده بودم و تصمیم داشتم برای خرید خونه بفروشمشون با دی‌اجرت تماس گرفتم و راهنمایی‌های لازم را از آن‌ها دریافت کردم. من روش حضوری را برای فروختن طلاهایم انتخاب کردم چون نمی‌توانستم لحظه‌ای از طلاهایم دور بمانم، اما در راه فکر و استرس دزدیده شدن طلاهایم همراه من بود و به دلیل رفت و آمد خیلی خسته شدم، باید اعتراف کنم راه فروش طلای غیر حضوری بسیار بهتر است؛ خلاصه بعد از هماهنگی با تیم دی‌اجرت به آنجا رفتم در آنجا طلاهایم را عیار سنجی کردند و قیمت نهایی که بسیار بالاتر و منصفانه‌تر از طلافروشی‌های دیگر بود را به من پیشنهاد دادند و پس از اعلام رضایت من، در همان لحظه پول را برای من واریز کردند. ممنون دی‌اجرت.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن