ارسال طلا به دی‌اجرت چگونه خواهد بود؟

ارسال طلا به دی‌اجرت چگونه خواهد بود؟

شما می‌توانید به دو صورت حضوری و غیر حضوری طلاجات خود را به دی‌اجرت بفروشید:

چگونه طلای خود را به دی اجرت ارسال کنیم

فروش طلای حضوری به دی‌اجرت

برای فروختن حضوری طلاهای خود به دی‌اجرت کافیست ابتدا در سایت دی‌اجرت ثبت نام کنید ( برای فروختن طلا به دی‌اجرت به صورت حضوری شما الزام نیستید که در سایت diojrat.com ثبت نام کنید اما فراموش نکنید که از طریق ثبت نام در سایت و پر کردن فرم مربوطه، ما می‌توانیم بهتر و با سرعت بیشتری خود را برای خریدن طلایتان آماده کنیم و خدمات ارزنده‌تری را به شما عزیزان ارائه دهیم. ) سپس به آدرسی که درصفحه تماس با ما هست مراجعه کنید تا در آنجا تیم دی‌اجرت طلاهایتان را عیار سنجی کنند و بعد از آن در صورت رضایت شما از قیمت، طلاهایتان را خریداری کنند و در همان لحظه پول آن را بپردازند.

فروش طلای غیرحضوری به دی‌اجرت

و اما مشتریانی که قصد دارند طلای خود را به صورت غیر حضوری به دی‌اجرت بفروشند چگونگی خرید طلاهایتان توسط دی‌اجرت وابسته به محل زندگی شماست که به دو گروه تقسیم می‌شوند: هموطنان عزیز ساکن تهران و هموطنان عزیزی که ساکن شهر‌ها و شهرستان‌های دیگر هستند؛ اگر ساکن تهران هستید پس از پر کردن فرم و ثبت‌نام در سایت diojrat.com و با خبر شدن از قیمت طلاهای خود، باید عکس طلاهایتان را برای دی‌اجرت به وسیله برنامه وات ساپ یا تلگرام بفرستید، سپس کارشناس دی اجرت پس از دیدن عکس طلا با شما تماس می‌گیرد و هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهد، سپس در ساعت مقرر به محل می‌آید و پس از بررسی طلا و فاکتور شما پول را فوراً همان جا به کارت بانکی شما انتقال می‌دهد، ( توجه داشته باشید برای تسریع در خدمات رسانی بهتر است که کارت بانکی ملت داشته باشید. )

اما مشتریان در شهرها و شهرستان‌های دیگر پس از ثبت نام در سایت و پر کردن فرم و داشتن رضایت از قیمت طلاجات خود می‌توانند به نزدیک‌ترین اداره‌ی پست به محل زندگیشان رفته و طلاهایشان را برای عیار سنجی و فروش به دی‌اجرت ارسال کنند. در این صورت هزینه پست بر عهده مشتری است. قابل توجه است که اگر پست کردن طلاجات و رسیدن آن‌ها به دست دی‌اجرت چند روز طول کشید، دی‌اجرت قیمت طلا را مطابق روزی که طلاها به دستش رسیده است دوباره محاسبه می‌کند. ( درست است که این راه کمی سخت و احتمالاٌ شخص همواره نگران طلاهای ارزشمند خود است؛ اما دی اجرت به زودی خبرهای خوشتری به هموطنان غیر تهرانی دارد و به زودی شعبه‌های شهرستان خود را راه اندازی خواهد کرد. )

دکمه بازگشت به بالا