ارسال طلا به دی‌اجرت چگونه خواهد بود؟

شما می‌توانید به دو صورت حضوری و غیر حضوری طلاجات خود را به دی‌اجرت بفروشید:

چگونه طلای خود را به دی اجرت ارسال کنیم

فروش طلای حضوری به دی‌اجرت

برای فروختن حضوری طلاهای خود به دی‌اجرت کافیست ابتدا در سایت دی‌اجرت ثبت نام کنید ( برای فروختن طلا به دی‌اجرت به صورت حضوری شما الزام نیستید که در سایت diojrat.com ثبت نام کنید اما فراموش نکنید که از طریق ثبت نام در سایت و پر کردن فرم مربوطه، ما می‌توانیم بهتر و با سرعت بیشتری خود را برای خریدن طلایتان آماده کنیم و خدمات ارزنده‌تری را به شما عزیزان ارائه دهیم. ) سپس به آدرسی که درصفحه تماس با ما هست مراجعه کنید تا در آنجا تیم دی‌اجرت طلاهایتان را عیار سنجی کنند و بعد از آن در صورت رضایت شما از قیمت، طلاهایتان را خریداری کنند و در همان لحظه پول آن را بپردازند.

فروش طلای غیرحضوری به دی‌اجرت

و اما مشتریانی که قصد دارند طلای خود را به صورت غیر حضوری به دی‌اجرت بفروشند چگونگی ارسال طلاهایتان به دی‌اجرت وابسته به محل زندگی شماست که به دو گروه تقسیم می‌شوند: هموطنان عزیز ساکن تهران و هموطنان عزیزی که ساکن شهر‌ها و شهرستان‌های دیگر هستند؛ اگر ساکن تهران هستید پس از پر کردن فرم و ثبت‌نام در سایت diojrat.com و با خبر شدن از قیمت طلاهای خود، می‌توانید منتظر تماس دی‌اجرت باشید و بعد از راهنمایی‌های لازم، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به صورت کاملاً رایگان ما خود را به منزل شما می‌رسانیم و با گذاشتن امانت‌نامه و بیمه‌نامه طلاهای شما را برای عیار سنجی به دی‌اجرت می‌فرستیم، سپس قیمت نهایی طلاجات شما را بازگو می‌کنیم اگر رضایت داشتید پول را به حسابتان واریز می‌نماییم و در غیر این صورت طلاهایتان را به شما باز می‌گردانیم.

اما مشتریان در شهرها و شهرستان‌های دیگر پس از ثبت نام در سایت و پر کردن فرم و داشتن رضایت از قیمت طلاجات خود می‌توانند به نزدیک‌ترین اداره‌ی پست به محل زندگیشان رفته و طلاهایشان را برای عیار سنجی و فروش به دی‌اجرت ارسال کنند. هزینه پست و بیمه بر عهده دی اجرت است و شما چیزی پرداخت نمی‌کنید. قابل توجه است که اگر پست کردن طلاجات و رسیدن آن‌ها به دست دی‌اجرت چند روز طول کشید، دی‌اجرت قیمت طلا را مطابق روزی که طلاها به دستش رسیده است دوباره محاسبه می‌کند.